کاشی استخری شیراز موجب افشای راز قتل شد

یکی از جذاب ترین قسمت های استخر شنا کاشی استخری شیراز هستند. وقتی به دنبال انتخاب بهترین کاشی استخر هستید، گزینه ها بی پایان هستند. اگرچه ظاهر هر نوع کاشی ویژگی‌های متفاوتی دارد، اما در طراحی فضای بیرونی شما به ترجیحات فردی و زیبایی‌شناسی کلی بستگی دارد.

برای چندین دهه، پرسلن و سرامیک محبوب ترین انتخاب ها برای کاشی استخر بوده اند. کاشی و سرامیک استخر جدا از نصب و تمیز کردن آسان، با هر طرحی قابل رنگ آمیزی دستی است.

آنها برای لمس صاف هستند و از این رو، شناگران کوچک از هرگونه خراش داخل استخر در امان هستند. مزیت کاشی های چینی این است که گرما را جذب نمی کنند.

بنابراین، هر دو گزینه عالی برای روسازی خط آب و عرشه استخر هستند.

شما می‌توانید کاشی‌های سرامیکی و چینی موجود در روکش‌های بافت‌دار را انتخاب کنید که با سبک معاصر مطابقت دارند و با چشم‌انداز اطراف ترکیب می‌شوند.

کاشی

اگر به دنبال اضافه کردن لهجه خط آب بدون زیاد کردن بودجه خود هستید، به سراغ کاشی های سرامیکی یا چینی بروید.

در حالی که پرسلن و سرامیک گزینه‌های عالی برای کاشی استخر با تخفیف هستند، شیشه گزینه نسبتاً گرانی است.

کاشی های شیشه ای کاشی های مربعی کوچکی هستند که از شیشه بازیافتی ساخته شده اند تا ظاهری رنگین کمانی تمیز داشته باشند.

از این رو، آنها نه تنها سازگار با محیط زیست هستند، بلکه نسبت به هر نوع کاشی استخری غیر متخلخل و بادوام هستند.

از نظر گزینه های رنگ و طرح نیز، کاشی های شیشه ای کیک را به خود اختصاص می دهند. کاشی های شیشه ای را با رنگ های عمیق تر انتخاب کنید و توهم عمق را در استخر خود ایجاد کنید.

همچنین، آنها یک لمس مجلل به استخر شما اضافه می کنند. شما می توانید از این کاشی ها در هر دو آب و هوای گرم و سرد استفاده کنید.

با وجود ارزش زیبایی شناختی کاشی های شیشه ای، نصب آنها به طور کلی داستان متفاوتی دارد. تقریباً چهار هفته طول می کشد تا نصب تمام شود.

ظاهر بی عیب و نقص کاشی های شیشه ای به مهارت پیمانکار استخر بستگی دارد.